Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
40 mm πάχος Σιδηρουργική πλάκα σκαλωσιάς ενισχυμένη πλατφόρμα κατασκευής κατάλληλη για μεγάλα κτιριακά έργα αποστολή
| Surfacetreatment: | Anti-slip / Painted / Galvanized |
|---|---|
| Durability: | Weather Resistant / Corrosion Resistant |
| Materials: | Q195, Q235, Q355B |
Προ-γαλβανισμένη Σκαλωσιά Πλατφόρμα Q195 Υλικό Αντιολισθητική Επιφανειακή Επεξεργασία Βαρέως Τύπου Ανθεκτική Κατασκευαστική Πλατφόρμα
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Thickness: | 25mm - 40mm |
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
Πλατφόρμα σκαλωσίων από ανοξείδωτη επιφάνεια από χάλυβα, κατασκευασμένη από χάλυβα βαρέος μεγέθους, που εξασφαλίζει την ασφάλεια και τη διάρκεια ζωής σε εργοτάξια
| Application: | Scaffolding System |
|---|---|
| Edgetype: | Rounded / Square |
| Durability: | Weather Resistant / Corrosion Resistant |
Πάχος Σκαλωσιών Σωλήνας 25mm 40mm Σκαλωσιών Πλατφόρμα Στρογγυλεμένη Τετράγωνη Άκρη Τύπος Ισχυρή Ανθεκτική Εργασία Σκαλωσιών Πλατφόρμα
| Ικανότητα φόρτωσης: | 200 κιλά - 500 κιλά |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Άγκιστρο |
Αντιδοντικές γκάλβινες σανίδες από χάλυβα που προσφέρουν πάχος σωλήνα σκαλωμάτων που εξασφαλίζει αντοχή και προστασία από τη διάβρωση
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
|---|---|
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
| Durability: | Weather Resistant / Corrosion Resistant |
Προστατευμένη με βαφή σανίδα σκαλωσιάς που προσφέρει πολλαπλές επιλογές πάχους σωλήνα σκαλωσιάς, εξασφαλίζοντας σταθερότητα και ασφάλεια. Αποστολή στην Ασία
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
|---|---|
| Structure: | Solid |
| Thickness: | 25mm - 40mm |
Πλάκα χάλυβα πλάτους 200mm έως 300mm με γάντζο, κατασκευασμένη από υλικό Q355B, παρέχοντας ανθεκτική στήριξη πλατφόρμας σκαλωσιάς
| Width: | 200mm - 300mm |
|---|---|
| Place Of Shipment: | China |
| Treatment: | Anti-corrosion |
Σκαλωσιές Στερεάς Δομής Μέθοδος Εγκατάστασης με Γάντζο Πλάτος 200mm έως 300mm Ανθεκτική Πλατφόρμα για Κατασκευή και Επισκευή
| Materials: | Q195, Q235, Q355B |
|---|---|
| Place Of Shipment: | China |
| Application: | Scaffolding System |
Προπαλβανισμένη πλάκα από χάλυβα με παλβανισμένη επεξεργασία επιφάνειας που προσφέρει προστασία από τη διάβρωση και υποστήριξη σε εργασίες κατασκευής
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Surfacetreatment: | Anti-slip / Painted / Galvanized |
| Product Type: | Thickness Of Scaffolding Pipe |
Ενισχυμένες Άκρες Σκαλωσιές Σανίδα Αντιδιαβρωτική Επεξεργασία Πάχος Σωλήνα Σκαλωσιάς Ανθεκτική Πλατφόρμα Κατασκευής
| Πάχος: | 25mm - 40mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Αντιολισθητική επιφάνεια, Ενισχυμένες άκρες |
| Ικανότητα φόρτωσης: | 200 κιλά - 500 κιλά |


