Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 3 2mm thickness scaffold tube ] αγώνας 108 προϊόντα.
σύστημα σκαλωμάτων 6,4kg/m Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με αντοχή απόδοσης 245N/mm2 Πρότυπο EN39
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
EN39 Τυποποιημένος σωλήνας γαλβανισμένης σκαλωσιάς 48 για την κατασκευή κτιρίων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Τύπος: | EN39 |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσιάς EN39 με διάμετρο 48,3 mm και αντοχή σε έλξη 420N/mm2
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
48.3mm Σωλήνες σκαλωμάτων EN39 Πρότυπο για το σύστημα πλαισίου κατασκευής
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Τύπος: | EN39 |
Δορυφορικό σύστημα τραγκθ Τυφανισμένο χάλυβα σκαλωσιά σωλήνα 48,3 mm OD 3,2 mm EN39 πρότυπο
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Πάχος: | 3,2 χλστ |
Ζεστοδαψασμένοι σωλήνες σκαλωμάτων Q235 για θαλάσσιες και παράκτιες εφαρμογές
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
Υψηλής ποιότητας γαλβανισμένος σωλήνας σκαλωμάτων 245N/Mm2 - Γαλβανισμένο χάλυβα
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| πρότυπο: | EN39 |
Δυνατότητα τράβηξης Τυβλώματα σκαλωμάτων από γαλβανισμένο χάλυβα Πρότυπο EN39
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων από χάλυβα 420N/mm2 ποιότητα 6,4kg/m βάρος
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Διάρκεια: | 6 μέτρα |
48 Τέλειος σωλήνας για εφαρμογές σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |


