Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ architecture projects ringlock system scaffolding ] αγώνας 102 προϊόντα.
Κτίριο Ringlock σύστημα σκαλωσιά με Q235 χάλυβα και ζεστό βύθιση γαλβανισμένο
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Material: | Q235 Steel |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Χονδρική πώληση αγκυροβολιών Q235 Q355 συστήματος κυκλικής κλειδαριάς 30kg/m2 προς την Ευρώπη
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Ζεστά βουτηγμένα γαλβανισμένα Q235 εξαρτήματα αγκυροβολιών
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Τεχνολογία σήραγγας Τεχνική σήραγγας Τεχνική σήραγγας Τμήματα σκαλωμάτων Ταχεία αποστολή με συσκευασία
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένη Ρήχη Κλειδί και ανθεκτική για την κατασκευή
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Q235 Ατσάλινη Ρίγκλοκ Ράτσαφ Η σωστή επιλογή για την αρχιτεκτονική
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 χάλυβας |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Q235 Σύστημα σύνδεσης σκαλωμάτων από χάλυβα με 2 για έργα υψηλού επιπέδου
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Σκαφόνες Ringlock Ζεστό-Βάση Ζαλβανισμένα Για Μεγάλα Έργα Σκαφόνες RingLock System
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Καυτό βάψιμο Ζυγισμένο Σύστημα Κλειδώματος Κεραμίδας Προέλευση Q235 Χάλυβας για την κατασκευή
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Q235 Σύστημα ατσάλινου δακτυλίσματος σχεδιασμένο για εφαρμογές αρχιτεκτονικής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 χάλυβας |
| Εγγύηση: | 2 έτη |


