Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ china ringlock system scaffolding ] αγώνας 353 προϊόντα.
Κατασκευή 40HQ Προσαρμόστε HDG Ringlock Ράβαλα Κίνα εργοστάσιο άμεσα
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Σκαφόνες για την αρχιτεκτονική
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Σκαφόνες Ringlock Ζεστό-Βάση Ζαλβανισμένα Για Μεγάλα Έργα Σκαφόνες RingLock System
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Το σύστημα ζεστού βύθισης γαλβανισμένων σκαλωμάτων ολοκληρώνει τις κατασκευαστικές σας ανάγκες
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Διαφορετικά μεγέθη Διαθέσιμα ελαφριά αλουμινίου Ringlock σκαλωσιά για προσαρμογή
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
|---|---|
| Συστατικά: | Αλουμινίου Ringlock Standard,Αλουμινίου Ringlock Standard |
| Τύπος: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
Q235 Ατσάλινες σκαλωσιές κυκλικής κλειδώσεως για προσαρμόσιμες κατασκευές
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Q235 Σιδηρουργικό σύστημα ζεστού βύθισης γαλβανισμένης σκαλωσίας για μεγάλα έργα
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Παράγοντας ασφάλειας ≥4 ≤30kg/m2 Παράγοντας ασφάλειας ≥4 Παράγοντας ασφάλειας ≥4
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως Τυποποιημένα εξαρτήματα για τις σκαλωσιές κλειδώσεως
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Αρχιτεκτονική Σύστημα σύνδεσης σκαλωμάτων με υλικό χάλυβα Q235
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |


