Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ china ringlock system scaffolding ] αγώνας 353 προϊόντα.
Πολυδιάστατη Q235 Steel Ringlock Board Κράτη 1M Ζεστή Ζαλβάνωση για σκαλωσιά
| Τύπος σύνδεσης: | Πιν/Σπιγκό |
|---|---|
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
| Διαχωρισμός λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-2.5m |
0.5m-3.07m μήκος χάλυβα Ringlock Ledger Εύκολη συναρμολόγηση για κατασκευή σκαλωμάτων
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Q235/Q355 Υλικό Κύπελλο Κλειδώματος Ραβάδας Layher Ζεστό βυθισμένο Ζυγισμένο Σύστημα Ραβάδας Ringlock
| Assembly Method: | Quick Locking |
|---|---|
| Application: | Building Construction, Bridge Construction, Shipbuilding, etc. |
| Τύπος συναρμολόγησης: | Γρήγορο κλείδωμα |
Q235 2M 3M Ζεστό-καθαρισμένο Ζαλβανισμένο Πλέγμα Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος
| Τύπος σύνδεσης: | Πιν/Σπιγκό |
|---|---|
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
| Διαχωρισμός λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-2.5m |
Πολυδιάστατο σύστημα δακτυλοκόλλησης σκαλωμάτων Ζεστό γαλβανισμένο 48.3mm 2m
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Πολυδιάστατο σύστημα σκαλωμάτων με διάμετρο σωλήνα 48,3 mm και πάχος σωλήνα 3,0 mm
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Σταθερός και Ασφαλής Στυλός Q355 Διάμετρος 48mm Κολάρο Βάσης Σκαλωσιάς Ringlock
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Υλικό: | χάλυβας Q235 |
Ανθεκτικό σύστημα αρθρωτών σκαλωμάτων Ringlock Ledger για γρήγορη συντήρηση
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ζεστό βύθιση Ζυθοποιημένη υψηλής σταθερότητας ατσάλινη λουκέτα για γρήγορη στρογγυλή σκαλωσιά
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Γρήγορη και εύκολη συναρμολόγηση Q235 Steel Rosette Ringlock Scaffolding Ledger για κατασκευή
| Features: | High Strength, Durable |
|---|---|
| Flexibility: | Easy to adjust and reposition |
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |


