Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ china ringlock system scaffolding ] αγώνας 353 προϊόντα.
Σύστημα σκαλωμάτων γρήγορου κλειδώματος Layher Steel Ringlock Ledger για κτίριο κατασκευής
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ανθεκτικό σύστημα σκαλωσίων από χάλυβα Qualtiy Q355 Αξιόπιστο Ringlock O Ledgers από την Κίνα
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Διάμετρος 48,3mm 3m 6 Δαχτυλίδι σύστημα σκαλωμάτων κάθετη στήλη Ringlock Standard με σύνδεση
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Σημερινό στάνταρ υλικό σκαλωμάτων γρήγορης φάσης πρόσβαση χάλυβα ροζέτα περιβλήματα κλειδαριού
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Προσαρμοσμένο μήκος Γαλβανισμένες πλάκες χάλυβα Χάλυβα σκαλωσιά πλάκες προσαρμόσιμες
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
Υψηλής ποιότητας Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένο RingLock Ραβδώματα Σιδηροδρομικά Κτίρια Ραβδώματα Σύστημα
| Features: | High Strength, Durable |
|---|---|
| Application scenarios: | Architecture |
| Surface Treatment: | Hot-dip Galvanized |
Εργαλεία κατασκευής Ζυγισμένο πολυδιάστατο σύστημα σκαλωσίων 6 δακτυλίων 3 M υψηλής ροζέτας
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Κατασκευαστικές εταιρείες Συστήματα σκαλωμάτων Αλουμινίου Πλακέτες Κατασκευαστικές εταιρείες
| Οργανωτής κατασκευής: | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
| Τύπος: | Δίσκοι |
482.6MM Σκανδαλώματα Πίνακες Αλουμινίου Κατασκευαστικά υλικά
| Τύπος: | Δίσκοι |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, συντήρηση, επισκευή |
Ανθεκτικές πλάκες σκαλωσίων πλήρους αλουμινίου OEM με γάντζο
| Τύπος: | Δίσκοι |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, συντήρηση, επισκευή |


