Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ construction projects ringlock system scaffolding ] αγώνας 336 προϊόντα.
κατασκευή Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένη Q235 Χάλυβας Ringlock Scaffolding για την Αρχιτεκτονική
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Q235 2M 3M Ζεστό-καθαρισμένο Ζαλβανισμένο Πλέγμα Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος
| Τύπος σύνδεσης: | Πιν/Σπιγκό |
|---|---|
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
| Διαχωρισμός λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-2.5m |
Ζεστό βύθιση Ζυθοποιημένη υψηλής σταθερότητας ατσάλινη λουκέτα για γρήγορη στρογγυλή σκαλωσιά
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ασφαλιστικό δοχείο Αλουμίνιο σκαλωστική σανίδα σε διάφορα μεγέθη
| Τύπος: | Δίσκοι |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη |
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
Αρχιτεκτονική Ατσάλινη Σκανδάλη Κύκλωσης Σκανδάλη Ζεστή βύθιση Γαλβανισμένη Q235 Ατσάλινη Σκανδάλη
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Γρήγορη και εύκολη συναρμολόγηση Q235 Steel Rosette Ringlock Scaffolding Ledger για κατασκευή
| Features: | High Strength, Durable |
|---|---|
| Flexibility: | Easy to adjust and reposition |
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |
Προσαρμοσμένο μήκος Γαλβανισμένες πλάκες χάλυβα Χάλυβα σκαλωσιά πλάκες προσαρμόσιμες
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
Q235 3*2M Ζεστή ζάχαρη Ζαλβανωμένο Ringlock Διαγώνιο Φυλάκιο για σύστημα σκαλωμάτων
| Tube Diameter: | 48.3mm |
|---|---|
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
| Υπηρεσία OEM: | Διαθέσιμο |
Σκανδαλώματα Ζεστά Ζαλβανισμένα Κλειδώματα Διάμετρος σωλήνα 48,3 mm
| Δυνατότητα: | Μεγάλη διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Κάθετη ρύθμιση: | ≤ ± 3° |
| Χρήση: | Κατασκευή |
Προσαρμοσμένη ανθεκτική στη διάβρωση ράβδο περιστροφικού κλειδώματος 48,3 mm για κατασκευή γέφυρας χονδρικής
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |


