Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ construction projects ringlock system scaffolding ] αγώνας 331 προϊόντα.
Μέγιστο ύψος ≤30m Λογαριασμός κυκλικής κλειδαριάς με κατακόρυφη χωρητικότητα φορτίου ≥45KN
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Οριζόντια χωρητικότητα φορτίων: | ≥15KN |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Ελαφριά κατασκευαστικά εξαρτήματα ανθεκτικά HDG Ringlock Scaffolding Ledger
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Δωρεάν και ασφαλές σύστημα σκαλωμάτων κυκλικής κλειδαριάς με συντελεστή ασφάλειας ≥4
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
|---|---|
| Max Height: | ≤30m |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
Ανθεκτικό προσαρμοσμένο ζεστό γκάλβανο Q235 Ringlock οριζόντια σκαλωσιά Ledger
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Ελαφρύ βάρος Αλουμινίου ανθεκτικές σανίδες με σκάλα για την Αμερική
| Τύπος: | Δίσκοι |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, συντήρηση, επισκευή |
2024 Νέες Ζαλβανισμένες Πίνακες Αλουμινίου 3M με Κάντικα
| Τύπος: | Δίσκοι |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, συντήρηση, επισκευή |
7' ελαφρύς ποιότητας πλάκες στρώσης αλουμινίου
| Τύπος: | Δίσκοι |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, συντήρηση, επισκευή |
Κίνα Εργοστάσιο 7'X19' Αλουμινίου Περπατητή σανίδα με γάντζο FOB CIF
| Τύπος: | Δίσκοι |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, συντήρηση, επισκευή |
HDG Q355 2m EN12811 Πιστοποιημένο 2.5M Ring Lock Standard Vertical Rosette με Σπιγγάτο
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Ζεστό βύθιση Ζαλβανισμένη διαγώνια στήριξη 1800x2000mm 48.3mm 2.5mm για γρήγορη συναρμολόγηση κλειδαριού
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |


