Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ construction ringlock system ] αγώνας 350 προϊόντα.
Παράγοντας ασφάλειας ≥4 ≤30kg/m2 Παράγοντας ασφάλειας ≥4 Παράγοντας ασφάλειας ≥4
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Υπόλοιπα αγκυροφραγίδας βάρος ≤ 30 kg/m2 Παράγοντας ασφάλειας ≥ 4 για ασφαλή κατασκευή
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |
Ελαφρύ σύστημα κυκλικής κλειδαριάς σκαλωσιά ≤ 30kg/m2 Αποδοτική οριζόντια ρύθμιση
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
Μέγιστο ύψος ≤30m Λογαριασμός κυκλικής κλειδαριάς με κατακόρυφη χωρητικότητα φορτίου ≥45KN
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Οριζόντια χωρητικότητα φορτίων: | ≥15KN |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Σύστημα κυκλικής κλειδαριάς υψηλού φορτίου Ραβδώματα διάμετρος 48,3 mm Οριζόντια χωρητικότητα φορτίου ≥15KN
| Joints: | Double-locking |
|---|---|
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
| Weight: | ≤30kg/m2 |
Δωρεάν και ασφαλές σύστημα σκαλωμάτων κυκλικής κλειδαριάς με συντελεστή ασφάλειας ≥4
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
|---|---|
| Max Height: | ≤30m |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
Ελαφριά πλακέτα σκαλωμάτων από αλουμίνιο με πολλαπλές εφαρμογές
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
|---|---|
| Τύπος: | Δίσκοι |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Προσαρμοσμένη πλάκα σκαλωσμάτων μήκους για δομικά υλικά
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβα |
| Χρήση: | Σκαφόνες |
Προσαρμοσμένη πλακέτα χάλυβα για τη βιομηχανία κατασκευών
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
| Χρήση: | Σκαφόνες |
Σύστημα αλουμινίου Ringlock Ραβδώματα Ringlock Scaffold Connector
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |


