Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ construction steel scaffolding board ] αγώνας 78 προϊόντα.
Γαλβανισμένη χρυσή πλάκα Q235 για σύνδεσμο συγκράτησης σκαλωσιάς
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή Αντοχή |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Γαλβανισμένο |
| Πρότυπο: | EN74-1 |
Q235/Q355 Υλικό σκαλωσιά Σκαλωσιά σε θερμό βύθισμα Ζυθοποιημένο Ringlock Standard Scaffolding System
| Μέθοδος συναρμολόγησης: | Γρήγορο κλείδωμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κτιρίων, κατασκευή γεφυρών, ναυπηγική βιομηχανία κλπ. |
| Τύπος συναρμολόγησης: | Γρήγορο κλείδωμα |
Κτίριο κατασκευής Ringlock System Αλουμινίου πλατφόρμα σκαλωμάτων
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, κτίρια, γέφυρες κ.λπ. |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
42.4x48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με 3,2mm ισχυρή αντοχή / αντοχή απόδοσης
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
Εργαλεία κατασκευής Ζυγισμένο πολυδιάστατο σύστημα σκαλωσίων 6 δακτυλίων 3 M υψηλής ροζέτας
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
EN12810 Πιστοποιημένο σύστημα σκαλωσίων με κυκλική κλειδαριά από χάλυβα Q235 Q355
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Πολυδιάστατο σύστημα σκαλωμάτων με διάμετρο σωλήνα 48,3 mm και πάχος σωλήνα 3,0 mm
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Tianjin China Ringlock System All Accessories Ζυγισμένο χάλυβα/αλουμίνιο Ringlock Scaffolding System για εναέρια εργασία
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
|---|---|
| Ασφάλεια: | Υψηλής Σταθερότητας και Ασφάλειας |
| Η σχέση κόστους-αποτελεσματικότητας: | Προσιτό και Αποδοτικό |
Προσαρμοσμένη πλακέτα χάλυβα για τη βιομηχανία κατασκευών
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
| Χρήση: | Σκαφόνες |
Κεφαλοστάθμια από ξύλινη πλάκα με ζεστή έγχυση για την κατασκευή κτιρίων
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |


