Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ customizable scaffolding plank ] αγώνας 123 προϊόντα.
Εργαλεία κατασκευαστικού εξοπλισμού Προσαρμοσμένο μήκος σκαλωσιάς Πίνακα για οικοδομικά έργα
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
|---|---|
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
| Χρήση: | Σκαφόνες |
Φαρμακευτική παραγωγή Ακινητοποιήσεις Περπατητήριος διάδρομος Μεταλλική πλατφόρμα Ακινητοποιήσεις Πίνακας Ακινητοποιήσεων Χάλυβα πλάκες
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
|---|---|
| Χρήση: | Σκαφόνες |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Κίνα Προμηθευτής Ringlock Scaffolding Mental HDG Steel Plank with Hook Scaffolding Parts Κατασκευαστική σκαλωσιά Χάλυβα Plank
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
|---|---|
| Συσκευή: | Συσκευή |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Προσαρμοσμένη πλάκα σκαλωσμάτων μήκους με προπαλβανισμένο χάλυβα επιφάνειας
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
Πάχος Σκαλωσιών Σωλήνας 25mm 40mm Σκαλωσιών Πλατφόρμα Στρογγυλεμένη Τετράγωνη Άκρη Τύπος Ισχυρή Ανθεκτική Εργασία Σκαλωσιών Πλατφόρμα
| Ικανότητα φόρτωσης: | 200 κιλά - 500 κιλά |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Άγκιστρο |
Σκαλωσιές Στερεάς Δομής Μέθοδος Εγκατάστασης με Γάντζο Πλάτος 200mm έως 300mm Ανθεκτική Πλατφόρμα για Κατασκευή και Επισκευή
| Materials: | Q195, Q235, Q355B |
|---|---|
| Place Of Shipment: | China |
| Application: | Scaffolding System |
Ενισχυμένες Άκρες Σκαλωσιές Σανίδα Αντιδιαβρωτική Επεξεργασία Πάχος Σωλήνα Σκαλωσιάς Ανθεκτική Πλατφόρμα Κατασκευής
| Πάχος: | 25mm - 40mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Αντιολισθητική επιφάνεια, Ενισχυμένες άκρες |
| Ικανότητα φόρτωσης: | 200 κιλά - 500 κιλά |
Προ-γαλβανισμένη Σκαλωσιά Πλατφόρμα Q195 Υλικό Αντιολισθητική Επιφανειακή Επεξεργασία Βαρέως Τύπου Ανθεκτική Κατασκευαστική Πλατφόρμα
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Thickness: | 25mm - 40mm |
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
Περφορέ Πλακέτα Σκαλωσιάς από Γαλβανισμένο Χάλυβα Κατασκευής, Προσαρμοσμένη, Έγκριση Bs1139
| Πρότυπο: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |
2026 Σκαλωσιές Γαλβανισμένες Πλάκες Μεταλλική Ατσάλινη Πλατφόρμα BS1139 Εργοστασιακή Άμεση Πλακέτα Πεζοπορίας για Οικοδομικά Υλικά
| Πρότυπο: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |


