Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ customized galvanized steel plank ] αγώνας 267 προϊόντα.
Υψηλού επιπέδου τυποποιημένο γαλβανισμένο χάλυβα σκαλωμάτων
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
|---|---|
| Χρήση: | Σκαφόνες |
| Συσκευή: | Συσκευή |
Κατασκευή 6061 Andamio Αλουμίνιο 240mm Δελτίο σκαλωμάτων Μεταλλική πλάκα γάντζου
| Επιφάνεια: | Προπυρσυσκευασμένο/πυρσυσκευασμένο σε ζεστό βάψιμο/πλαστικό ψεκασμού |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι |
| Χρήση: | Σκαφόνες |
EN74-1 Τυποποιημένος συσσωρευτής σκαλωσμάτων γαλβανισμένος για κατασκευές
| Υλικό: | χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Υψηλή αντοχή |
| Τροποποιημένο: | 1000 |
EN74-1 Τυποποιημένες σκαλωσιές ζεύξης με γαλβανισμένη επεξεργασία επιφάνειας
| Χρώμα: | Ασημένιο |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1000 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
Σκηνοθεσία Σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις Σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις Σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις Σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Προ-γαλβανισμένη Σκαλωσιά Πλατφόρμα Q195 Υλικό Αντιολισθητική Επιφανειακή Επεξεργασία Βαρέως Τύπου Ανθεκτική Κατασκευαστική Πλατφόρμα
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Thickness: | 25mm - 40mm |
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
Πλάκα χάλυβα πλάτους 200mm έως 300mm με γάντζο, κατασκευασμένη από υλικό Q355B, παρέχοντας ανθεκτική στήριξη πλατφόρμας σκαλωσιάς
| Width: | 200mm - 300mm |
|---|---|
| Place Of Shipment: | China |
| Treatment: | Anti-corrosion |
Υψηλής προσαρμοστικότητας Προσαρμοσμένο μήκος σκαλωσιάς πλάκα ζεστή βύθιση γαλβανισμένη επιφάνεια
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβα |
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
Εργαλεία κατασκευαστικού εξοπλισμού Εφοδιασμός με σκαλωσιά Πίνακα Ζαλβανισμένη επιφάνεια
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |


