Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ customized length steel plank scaffold ] αγώνας 236 προϊόντα.
Ζυγισμένα 48.3mm 2m Layher Ring Lock Scaffolding Quick Locking Assembly Τύπος Υπηρεσία OEM
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Συσκευές σκαλωμάτων Layher HDG Q235 3m Πιστοποιημένο σύστημα σκαλωμάτων κλειδαριού
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Εταιρεία σκαλωμάτων Ζωγραφισμένα 48.3mm 2m Ringlock System Σκαλωστά για εργολάβους
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Πολυδιάστατο σύστημα δακτυλοκόλλησης σκαλωμάτων Ζεστό γαλβανισμένο 48.3mm 2m
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Πολυδιάστατο σύστημα σκαλωμάτων με διάμετρο σωλήνα 48,3 mm και πάχος σωλήνα 3,0 mm
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Εργαλεία κατασκευής Ζυγισμένο πολυδιάστατο σύστημα σκαλωσίων 6 δακτυλίων 3 M υψηλής ροζέτας
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Εμπορικό Q355 Steel Ringlock Standard με μακροχρόνια καυτή γαλβανική επίστρωση και μήκος μητρώου 0,73m-3,07m
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Q235 3*2M Ζεστή ζάχαρη Ζαλβανωμένο Ringlock Διαγώνιο Φυλάκιο για σύστημα σκαλωμάτων
| Tube Diameter: | 48.3mm |
|---|---|
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
| Υπηρεσία OEM: | Διαθέσιμο |
Δυνατός και ανθεκτικός Q235 Q355 Χάλυβας σπιγγάρι με καρφίτσες για σκαλωσιά κυκλικής κλειδαριάς
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Υλικό: | χάλυβας Q235 |
Σκάλες υψηλής απόδοσης Πλατφόρμες αναρρίχησης Σκάλα επέκτασης βημάτων
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | HDG |
| Διάμετρο βήματος: | 50 εκατοστά |


