Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ efficiency scaffold coupler system ] αγώνας 182 προϊόντα.
Γαλβανισμένη μεταλλική σανίδα με προσαρμοσμένο πάχος BS12811 ατσάλινη σανίδα
| Μήκος: | 6 πόδια |
|---|---|
| Συσκευασία: | δοχείο |
| Σχέδιο: | Πρότυπο |
Εργαλεία κατασκευαστικού εξοπλισμού Ζυγισμένες σκαλωσιές από χαλύβδινη πλάκα για βαριά χωρητικότητα φορτίου
| Συσκευασία: | δοχείο |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένη δομή συστήματος πλαστικού πλαισίου για την παραγωγή
| Ώρα άφιξης: | 10 - 15 |
|---|---|
| Χρώμα: | Χάλυβας/Πλαστικό ψεκασμού |
| Υλικό: | Q235 |
αρχιτεκτονική Προσαρμοσμένο σύστημα πλαισίου Ράμα Ράμα σκάλα σκάλα
| χρώμα: | Χάλυβας/Πλαστικό ψεκασμού |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 |
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
Ανθεκτικό προσαρμοσμένο ζεστό γκάλβανο Q235 Ringlock οριζόντια σκαλωσιά Ledger
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Q235 2M 3M Ζεστό-καθαρισμένο Ζαλβανισμένο Πλέγμα Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος
| Τύπος σύνδεσης: | Πιν/Σπιγκό |
|---|---|
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
| Διαχωρισμός λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-2.5m |
Πολυδιάστατη Q235 Steel Ringlock Board Κράτη 1M Ζεστή Ζαλβάνωση για σκαλωσιά
| Τύπος σύνδεσης: | Πιν/Σπιγκό |
|---|---|
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
| Διαχωρισμός λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-2.5m |
Σκανδαλώματα Ζεστά Ζαλβανισμένα Κλειδώματα Διάμετρος σωλήνα 48,3 mm
| Δυνατότητα: | Μεγάλη διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Κάθετη ρύθμιση: | ≤ ± 3° |
| Χρήση: | Κατασκευή |
Ασφαλείς και αξιόπιστοι συστατικά σκαλωμάτων
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Πολυδιάστατα κατασκευαστικά εξαρτήματα SGS πιστοποιημένο Q235 Ringlock System Scaffolding Ledger
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |


