Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ en39 building scaffold tube ] αγώνας 92 προϊόντα.
Ζυγισμένοι στρογγυλοί σωλήνες σκαλωμάτων Q235 Bs1139 Ζυγισμένοι σωλήνες χάλυβα άνθρακα
| Ρυθμιζόμενο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ακτίνα κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Γαλβανισμένος HDG Σκαλωσιές Σωλήνας Κοίλοι Στρογγυλοί Χαλύβδινοι Σωλήνες Εργοστασιακή Άμεση Πώληση
| Ρυθμιζόμενο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ακτίνα κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
3.2mm πάχος Ζεστοβαμμένοι γαλβανισμένοι σωλήνες στο πρότυπο EN39 για υλικά οικοδομής
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
2026 Ζυγισμένοι σωλήνες σκαλωμάτων από χάλυβα για μακροχρόνια αντοχή στην κατασκευή
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
Κίνα Φαρμακοποιία Σκανδάλη καυτή πώληση 48.3 3.2mm Κατασκευή Q235 Ζυγισμένο σωλήνα χάλυβα
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Πρότυπο: | EN39 |
| Πάχος: | 3,2 χλστ |
Κίνα Κατασκευαστικό υλικό Σκανδάλη σωλήνες BS1139 Ζυγισμένο σωλήνα χάλυβα σωλήνα χάλυβα άνθρακα
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
Συστήματα σκαλωμάτων Τυβώματα από γαλβανισμένο χάλυβα Q235B/Q355b Σιδηρά τοιχώματα Sch40 Sch80 Διαρθρωτικά/Σκαλωσώματα Γαλβανισμένα/Gi
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Αγορά σκαλωμάτων Χονδρική αγορά Σκαλωσμένων σωλήνων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
Bs1139 En39 Bs En10219 Ζυγισμένη Ρήγα Πυροσωλήνων Πυροσωλήνων OEM Odm Προβαθμίσεις για την κατασκευή
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
48.3 mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων για κατασκευή σκαλωμάτων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Δάχος: | 3.2mm |


