Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized ring lock scaffolding system ] αγώνας 216 προϊόντα.
Κτίριο Ringlock σύστημα σκαλωσιά με Q235 χάλυβα και ζεστό βύθιση γαλβανισμένο
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Material: | Q235 Steel |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένη Q235 Ατσάλινη Ρινγκλοκ Ράτσαλνγκ για Αρχιτεκτονική Κατασκευή
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Κίνα Φαρμακοποιείο Q235 Q355 Τυποποιημένη πλατφόρμα κυκλωτικής κλειδαριάς προς πώληση
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Υψηλής ποιότητας Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένο RingLock Ραβδώματα Σιδηροδρομικά Κτίρια Ραβδώματα Σύστημα
| Features: | High Strength, Durable |
|---|---|
| Application scenarios: | Architecture |
| Surface Treatment: | Hot-dip Galvanized |
3M Q355 Q235 Ringlock Ledger 48,3*3,2mm Ζεστό γαλβανισμένο με μήκος Ledger 2,5m
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | 20kN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 2.5m |
Q235 3*2M Ζεστή ζάχαρη Ζαλβανωμένο Ringlock Διαγώνιο Φυλάκιο για σύστημα σκαλωμάτων
| Tube Diameter: | 48.3mm |
|---|---|
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
| Υπηρεσία OEM: | Διαθέσιμο |
Συστήματα δακτυλοκόλλησης Μηχανισμός σκαλωμάτων Δακτυλοκόλληση Δακτυλοκόλλησης Δακτυλοκόλλησης
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Ελαφρύ σύστημα σκαλωσίων Q355 Ringlock για την κατασκευαστική βιομηχανία
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Ζεστά Ζαλβανισμένες Ράβδοι για Αρχιτεκτονική Κατασκευαστικό χώρο
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
Εργαλεία κατασκευής Ζυγισμένο πολυδιάστατο σύστημα σκαλωσίων 6 δακτυλίων 3 M υψηλής ροζέτας
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |


