Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ hot dip galvanized ringlock scaffolding ] αγώνας 309 προϊόντα.
Q235 3*2M Ζεστή ζάχαρη Ζαλβανωμένο Ringlock Διαγώνιο Φυλάκιο για σύστημα σκαλωμάτων
| Tube Diameter: | 48.3mm |
|---|---|
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
| Υπηρεσία OEM: | Διαθέσιμο |
Q355 Ρυθμίσιμες Ζεστές Ζαλβανισμένες Κίνας Ζαλβανισμένες Ρίγκλοκ Ακινήτες
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Εγκαταστάσεις για την αρχιτεκτονική από αλουμίνιο
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Βιομηχανική |
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Q235 2M 3M Ζεστό-καθαρισμένο Ζαλβανισμένο Πλέγμα Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος
| Τύπος σύνδεσης: | Πιν/Σπιγκό |
|---|---|
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
| Διαχωρισμός λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-2.5m |
Πολυδιάστατη Q235 Steel Ringlock Board Κράτη 1M Ζεστή Ζαλβάνωση για σκαλωσιά
| Τύπος σύνδεσης: | Πιν/Σπιγκό |
|---|---|
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
| Διαχωρισμός λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-2.5m |
Βιομηχανικά καυσαερισμένα με ζεστό βύθιση
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
Ζεστή βύθιση Ζυγισμένο Q235 χάλυβα Βιομηχανική ατσάλινη ράβδο αγκυροδεσμού
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
2026 Q355 Χάλυβα 3,2 mm Ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο κεφαλικό αγκυλωτήρας με κατασκευή Q235 Χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Υλικό: | χάλυβας Q235 |
Ζεστή Ζαλβάνωση Q235 3m 6 Ring Vertical W/Spigot Ringlock Scaffolding για Βιομηχανικά
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
3M Q235 Ζεστό Ζαλβανωμένο Κλειδί Κλειδί Τυποποιημένης Υποδομής
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 20kN |
|---|---|
| Κύρια συστατικά: | Βόρειος, οριζόντιος, διαγώνιος σχοινίς, λογιστήριο, ροζέτα, κολάρο βάσης |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κτιρίων, κατασκευή γεφυρών, ναυπηγείο, υπεράκτια, βιομηχανική συντήρηση |


