Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ hot dip galvanized ringlock scaffolding ] αγώνας 309 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη μήκους ατσάλινης σανίδας σκαλωμάτων υψηλής απόδοσης και ανθεκτικό για την οικοδόμηση
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
|---|---|
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
Προσαρμοσμένη πλάκα σκαλωσμάτων μήκους με προπαλβανισμένο χάλυβα επιφάνειας
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
Υψηλής αντοχής ασφαλές σύστημα κλειδαριού κυλίνδρων Q235 Q355 Ζυγισμένη ράβδο ροζέτα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Υλικό: | χάλυβας Q235 |
Λύσεις για κτίρια χαμηλής συντήρησης Ατσάλι Q355 Ringlock O Ledgers από την Κίνα
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Πλάκα χάλυβα πλάτους 200mm έως 300mm με γάντζο, κατασκευασμένη από υλικό Q355B, παρέχοντας ανθεκτική στήριξη πλατφόρμας σκαλωσιάς
| Width: | 200mm - 300mm |
|---|---|
| Place Of Shipment: | China |
| Treatment: | Anti-corrosion |
Ελαφρύ σύστημα κυκλικής κλειδαριάς σκαλωσιά ≤ 30kg/m2 Αποδοτική οριζόντια ρύθμιση
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
Προπαλβανισμένη πλάκα από χάλυβα με παλβανισμένη επεξεργασία επιφάνειας που προσφέρει προστασία από τη διάβρωση και υποστήριξη σε εργασίες κατασκευής
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Surfacetreatment: | Anti-slip / Painted / Galvanized |
| Product Type: | Thickness Of Scaffolding Pipe |
Αντιδοντικές γκάλβινες σανίδες από χάλυβα που προσφέρουν πάχος σωλήνα σκαλωμάτων που εξασφαλίζει αντοχή και προστασία από τη διάβρωση
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
|---|---|
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
| Durability: | Weather Resistant / Corrosion Resistant |
Γαλβανισμένη μεταλλική σανίδα με προσαρμοσμένο πάχος BS12811 ατσάλινη σανίδα
| Μήκος: | 6 πόδια |
|---|---|
| Συσκευασία: | δοχείο |
| Σχέδιο: | Πρότυπο |
Πολυδιάστατα κατασκευαστικά εξαρτήματα SGS πιστοποιημένο Q235 Ringlock System Scaffolding Ledger
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |


