Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ hot dip galvanized ringlock system scaffolding ] αγώνας 306 προϊόντα.
Q235 Σύστημα ατσάλινου δακτυλίσματος σχεδιασμένο για εφαρμογές αρχιτεκτονικής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 χάλυβας |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Διπλή κλειδαριά αρθρώσεων Ringlock System Scaffolding Hot-dipping Galvanized με 2 χρόνια
| Material: | Q235 Steel |
|---|---|
| Joints: | Double-locking |
| Safety Factor: | ≥4 |
Bs1139 En39 Bs En10219 Ζυγισμένη Ρήγα Πυροσωλήνων Πυροσωλήνων OEM Odm Προβαθμίσεις για την κατασκευή
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
Σύστημα υλικών σκαλωσιάς Ringlock με το ανώτατο ύψος ≤30m και το μέγεθος 48.3mm
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
| Ανώτατο ύψος: | ≤30m |
Ραβδώματα με δακτυλική κλειδαριά Q235 Ραβδώματα από χάλυβα Ραβδώματα με δακτυλική κλειδαριά
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
δύο ετών εξουσιοδότηση συστημάτων υλικών σκαλωσιάς παράγοντα ≥4 Ringlock ασφάλειας 48.3mm
| Vertical Adjustment: | ≤±3° |
|---|---|
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
| Warranty: | 2 Years |
Ανθεκτικό προσαρμοσμένο ζεστό γκάλβανο Q235 Ringlock οριζόντια σκαλωσιά Ledger
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Q235 Τεχνική πρότυπη πώλησης ζεστών ζυγισμένων σκαλωμάτων χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Q235 Ατσάλινη γαλβανισμένη σκαλωσιά κινητή πύργος σκαλωσιά δακτυλοκόπηση σύστημα σκαλωσιάς
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Q235 Q355 Χάλυβας Ζεστό-βαμμένο Ζαλβανωμένο Πολυδιάστατο Ροζέτα Ράγκουλ Σκαφώδης
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |


