Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ hot dip galvanized ringlock system scaffolding ] αγώνας 306 προϊόντα.
Χρησιμοποιείται για την κατασκευή σκαλωμάτων με κυλίνδρους.
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Q235/Q355 Σκαφώδης κυκλικής θήρασης για ορυχεία και πετροχημικά
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Χονδρική πώληση αγκυροβολιών Q235 Q355 συστήματος κυκλικής κλειδαριάς 30kg/m2 προς την Ευρώπη
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Τεχνολογία σήραγγας Τεχνική σήραγγας Τεχνική σήραγγας Τμήματα σκαλωμάτων Ταχεία αποστολή με συσκευασία
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Σκηνοθεσία συστήματος κυκλικής κλειδαριάς με χάλυβα Q235 για εφαρμογές αρχιτεκτονικής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Μονουλικές σκαλωσιές συστήματος κυκλικής κλειδαριάς για κατασκευές
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Καυτό βύθιση γαλβανισμένο Q235 σύστημα σκαλωμάτων ατσάλινου ζεύξης σύστημα δακτυλοκόλλησης σκαλωμάτων
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
Συστήματα δακτυλοκόλλησης Μηχανισμός σκαλωμάτων Δακτυλοκόλληση Δακτυλοκόλλησης Δακτυλοκόλλησης
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Προηγμένες σκαλωσιές για σύγχρονα οικοδομικά έργα
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Συστήματα αγκυροφθοράς με ατσάλινα συστήματα αγκυροφθοράς με ασφαλές κλειδί
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Εγγύηση: | 2 έτη |


