Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ hot dipped galvanized pipes ] αγώνας 71 προϊόντα.
Εργαλεία κατασκευαστικού εξοπλισμού Ζυγισμένες σκαλωσιές από χαλύβδινη πλάκα για βαριά χωρητικότητα φορτίου
| Συσκευασία: | δοχείο |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένο |
Προπαλβανισμένη πλάκα από χάλυβα με παλβανισμένη επεξεργασία επιφάνειας που προσφέρει προστασία από τη διάβρωση και υποστήριξη σε εργασίες κατασκευής
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Surfacetreatment: | Anti-slip / Painted / Galvanized |
| Product Type: | Thickness Of Scaffolding Pipe |
Αντιδοντικές γκάλβινες σανίδες από χάλυβα που προσφέρουν πάχος σωλήνα σκαλωμάτων που εξασφαλίζει αντοχή και προστασία από τη διάβρωση
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
|---|---|
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
| Durability: | Weather Resistant / Corrosion Resistant |
Μεταλλικό Χάλυβα Q235 Q355 Ζυγισμένο σύστημα σκαλωμάτων κυκλικής κλειδαριάς Rosette Ringlock Scaffolding Parts
| Κύρια συστατικά: | Τεχνική διάταξη για την κατασκευή κυλίνδρων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής αντοχής, ανθεκτικός |
| Τύπος συναρμολόγησης: | Γρήγορο κλείδωμα |
48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με αντοχή 245N/Mm2 και αντοχή σε έλξη 420N/Mm2
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας από χάλυβα Σκαλωσία Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Χοντρόστρωτο σύντομο συναρμολόγηση ρυθμιζόμενο Jack Prop Scaffolding Steel Acrow props Shoring για την κατασκευή
| Μέγεθος: | Πρότυπο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| βάρος: | Βαρύς |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας 48 για την κατασκευή κτιρίων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| βάρος: | 6.4kg/m |
EN39 Τυποποιημένα τυποποιημένα σωλήνες υποδομής 48.3mm Διαμέτρου 3.2mm 245N/mm2 Δυνατότητα απόδοσης
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων για τα υλικά σκαλωσιάς με την επιμήκυνση >20%
| Όνομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλωσιά |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |


