Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ hot galvanized scaffolding diagonal brace ] αγώνας 82 προϊόντα.
Συστήματα σκαλωμάτων με κυλίνδρους για βαρύ φορτίο
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
3M Q235 Ζεστό Ζαλβανωμένο Κλειδί Κλειδί Τυποποιημένης Υποδομής
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 20kN |
|---|---|
| Κύρια συστατικά: | Βόρειος, οριζόντιος, διαγώνιος σχοινίς, λογιστήριο, ροζέτα, κολάρο βάσης |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κτιρίων, κατασκευή γεφυρών, ναυπηγείο, υπεράκτια, βιομηχανική συντήρηση |
Ενώσεις EN12810 διπλός-κλεισίματος υλικών σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock & ανώτατο ύψος ≤30m EN12811
| Safety Factor: | ≥4 |
|---|---|
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |
Q235 Συστήματα σκαλωμάτων από χάλυβα για έργα υποδομής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
EN12810 Πιστοποιημένο σύστημα σκαλωσίων με κυκλική κλειδαριά από χάλυβα Q235 Q355
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Κτίριο κατασκευής Ringlock System Αλουμινίου πλατφόρμα σκαλωμάτων
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, κτίρια, γέφυρες κ.λπ. |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Ανθεκτικές σκαλωσιές κάθετου συστήματος κυκλικής κλειδώσεως για αποτελεσματική κατασκευή
| Οριζόντια ρύθμιση: | ≤ ± 3° |
|---|---|
| Συστατικά: | Σημερινή, οριζόντια, διαγώνια, στήριξη, πλάκα βάσης, σκάλα, κλπ. |
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
Ελαστικές και επεκτάσιμες ράβδοι για την κατασκευή
| πρότυπο: | EN12810 & EN12811 |
|---|---|
| Ανώτατο ύψος: | ≤30m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
EN12810 EN12811 Τυποποιημένη ράβδο κυκλικής κλειδώματος Οριζόντια χωρητικότητα φορτίου ≥15KN
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Δυναμικό σύστημα δακτυλικής κλειδαριάς σκαλωσιά 2 έτη Βόρεια ρύθμιση ≤±3° ≤30kg/m2
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Οριζόντια ρύθμιση: | ≤±3° |


