Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ industrial design ringlock scaffolding ] αγώνας 287 προϊόντα.
Αλουμινένιο δακτυλίδι κλειδαριού σκαλωμάτων διαγώνια μέρη λογιστικού βιβλίου κατασκευαστές
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
Εύκολη συναρμολόγηση ελαφρύ βάρος αλουμινίου Ringlock σύστημα σκαλωμάτων
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
Δυναμικό σύστημα δακτυλικής κλειδαριάς σκαλωσιά 2 έτη Βόρεια ρύθμιση ≤±3° ≤30kg/m2
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Οριζόντια ρύθμιση: | ≤±3° |
Πολυσχιδές σκαλωσιά Αλουμινίου Συστήματα κυκλικής κλειδαριάς Τυποποιημένα εξαρτήματα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
Προηγμένες σκαλωσιές για σύγχρονα οικοδομικά έργα
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ανθεκτικές σκαλωσιές συστήματος κυκλικής κλειδώσεως για ασφαλή και ανθεκτική υποστήριξη σκαλωσίων
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
0.5m-3.07m μήκος χάλυβα Ringlock Ledger Εύκολη συναρμολόγηση για κατασκευή σκαλωμάτων
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Σύστημα δακτυλοκόλλησης Σκηνοθέτηση σκαλωμάτων Χρωματισμένο χάλυβα Q235 2m Πρότυπο EN12811
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Βιομηχανική ατσάλινη δακτυλική δομή με πολυδιάστατα στοιχεία δακτυλοκόλλησης και πάχος σωλήνα 3,25 mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| ΥΛΟΔΟΣ: | Χάλυβα Q235 |
Ασφαλιστικό δοχείο Αλουμίνιο σκαλωστική σανίδα σε διάφορα μεγέθη
| Τύπος: | Δίσκοι |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη |
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |


