Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ industrial q235 steel ringlock scaffolding ] αγώνας 233 προϊόντα.
Το σύστημα ζεστού βύθισης γαλβανισμένων σκαλωμάτων ολοκληρώνει τις κατασκευαστικές σας ανάγκες
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Υψηλής Απόδοσης Κατασκευαστικό Σύστημα Κλειδώματος Κεραμίδας Η Βέλτιστη Λύση
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Δυναμικό σύστημα δακτυλικής κλειδαριάς σκαλωσιά 2 έτη Βόρεια ρύθμιση ≤±3° ≤30kg/m2
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Οριζόντια ρύθμιση: | ≤±3° |
Προέλευση Ραβδώματα Δαχτυλίδι Κλειδώματος Για Ζεστή Ζαλβάνωση Κατασκευή
| product name: | Ringlock System |
|---|---|
| Material: | Q235 Steel |
| Application scenarios: | Architecture |
Προηγμένες σκαλωσιές για σύγχρονα οικοδομικά έργα
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ανθεκτικές σκαλωσιές συστήματος κυκλικής κλειδώσεως για ασφαλή και ανθεκτική υποστήριξη σκαλωσίων
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ανθεκτικό σύστημα αρθρωτών σκαλωμάτων Ringlock Ledger για γρήγορη συντήρηση
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ελαστικές και επεκτάσιμες ράβδοι για την κατασκευή
| πρότυπο: | EN12810 & EN12811 |
|---|---|
| Ανώτατο ύψος: | ≤30m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Σκανδαλώματα Δαχτυλίδι Κλειδί Ζεστό Ζαλβανισμένο για Πολυδιάστατες Εφαρμογές
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
EN12811 Πιστοποιημένες σκαλωσιές για αμερικανικά κατασκευαστικά έργα
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |


