Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ iso steel plank scaffold ] αγώνας 165 προϊόντα.
Κατασκευαστικά υλικά σκαλωσιά EN12811 Ringlock Set Vertical Standard Horizontal Ledger
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Κατασκευαστής κατασκευασμένων σκαλωσίων Ringlock Multi-Pole Rosette System for Sale
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Κατασκευαστικά Υλικά Κατασκευής Ε.Ε. Πρότυπο Στύλος Ράφαλντ Στρογγυλό Κλειδί
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Συστήματα κυκλικής κλειδαριάς για σκαλωσιά διαγώνιας στήριξης
| Χαρακτηριστικά: | Αδιάβρωστο, εύκολο στη συναρμολόγηση |
|---|---|
| απόδειξη σκουριάς: | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Πολυδιάστατο σύστημα σκαλωμάτων με διάμετρο σωλήνα 48,3 mm και πάχος σωλήνα 3,0 mm
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Εργαλεία κατασκευής Ζυγισμένο πολυδιάστατο σύστημα σκαλωσίων 6 δακτυλίων 3 M υψηλής ροζέτας
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Πάχος Σκαλωσιών Σωλήνας 25mm 40mm Σκαλωσιών Πλατφόρμα Στρογγυλεμένη Τετράγωνη Άκρη Τύπος Ισχυρή Ανθεκτική Εργασία Σκαλωσιών Πλατφόρμα
| Ικανότητα φόρτωσης: | 200 κιλά - 500 κιλά |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Άγκιστρο |
Ενισχυμένες Άκρες Σκαλωσιές Σανίδα Αντιδιαβρωτική Επεξεργασία Πάχος Σωλήνα Σκαλωσιάς Ανθεκτική Πλατφόρμα Κατασκευής
| Πάχος: | 25mm - 40mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Αντιολισθητική επιφάνεια, Ενισχυμένες άκρες |
| Ικανότητα φόρτωσης: | 200 κιλά - 500 κιλά |
Προ-γαλβανισμένη Σκαλωσιά Πλατφόρμα Q195 Υλικό Αντιολισθητική Επιφανειακή Επεξεργασία Βαρέως Τύπου Ανθεκτική Κατασκευαστική Πλατφόρμα
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Thickness: | 25mm - 40mm |
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
Προστατευμένη με βαφή σανίδα σκαλωσιάς που προσφέρει πολλαπλές επιλογές πάχους σωλήνα σκαλωσιάς, εξασφαλίζοντας σταθερότητα και ασφάλεια. Αποστολή στην Ασία
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
|---|---|
| Structure: | Solid |
| Thickness: | 25mm - 40mm |


