Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ q235 steel construction ringlock system scaffolding ] αγώνας 272 προϊόντα.
Υποστήριξη διαγώνιας κυκλικής κλειδαριάς θερμής βύθισης γαλβανισμένο σύστημα κυκλικής κλειδαριάς σκαλωσιά
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Q235 Σιδηρουργικό σύστημα κυκλικής κλειδαριάς Ραβδώσεις Ζεστόποση Ζαλβανωμένο σύστημα ράβδου
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένη Q235 Ατσάλινη Ρινγκλοκ Ράτσαλνγκ για Αρχιτεκτονική Κατασκευή
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Προέλευση Κίνα Σχήμα κυκλικής κλειδαριάς Ραβδώσεις με θερμό γκάλβωση
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Εγκαταστάσεις για την αρχιτεκτονική
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Δυναμικό σύστημα δακτυλικής κλειδαριάς σκαλωσιά 2 έτη Βόρεια ρύθμιση ≤±3° ≤30kg/m2
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Οριζόντια ρύθμιση: | ≤±3° |
Ζεστό βύθιση γαλβανισμένο σύστημα κυκλικής κλειδαριάς σκαλωσιάς για το σχεδιασμό βιομηχανικής αρχιτεκτονικής
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Surface Treatment: | Hot-dip Galvanized |
OEM ODM Μέταλλα δακτυλικών εξαρτημάτων Q235 Σιδηρουργικό σύστημα σκαλωμάτων δακτυλικής κλειδαριάς
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, |
|---|---|
| Συστατικά: | Βόρειες, οριζόντιες, διαγώνιες, λογιστικά βιβλία, ροζέτες, αγκυροβολίες, πίνακες βάσης |
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, κτίρια, γέφυρες, σήραγγες κλπ. |
Χονδρική πώληση αγκυροβολιών Q235 Q355 συστήματος κυκλικής κλειδαριάς 30kg/m2 προς την Ευρώπη
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Ζεστά βουτηγμένα γαλβανισμένα Q235 εξαρτήματα αγκυροβολιών
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |


