Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ q235 steel construction ringlock system scaffolding ] αγώνας 272 προϊόντα.
Ενώσεις EN12810 διπλός-κλεισίματος υλικών σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock & ανώτατο ύψος ≤30m EN12811
| Safety Factor: | ≥4 |
|---|---|
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |
Μέγιστο ύψος ≤ 30m Σύστημα κυκλικής κλειδαριάς σκαλωσιάς με συντελεστή ασφάλειας ≥4
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Ανώτατο ύψος: | ≤30m |
Ασφαλές και ανθεκτικό Ρήχο Ρήχο Ρήχο Ρήχο
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Κίνα Φαρμακοποιείο Q235 Q355 Τυποποιημένη πλατφόρμα κυκλωτικής κλειδαριάς προς πώληση
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Σύστημα σύνδεσης ζεστού βύθισης γαλβανισμένης σκαλωσιάς για χάλυβα Q235
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Q235 Σιδηρουργικές σκαλωσιές για έργα αρχιτεκτονικής στην αγορά
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
3M Q235 Ζεστό Ζαλβανωμένο Κλειδί Κλειδί Τυποποιημένης Υποδομής
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 20kN |
|---|---|
| Κύρια συστατικά: | Βόρειος, οριζόντιος, διαγώνιος σχοινίς, λογιστήριο, ροζέτα, κολάρο βάσης |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κτιρίων, κατασκευή γεφυρών, ναυπηγείο, υπεράκτια, βιομηχανική συντήρηση |
Σταθερό Q355 3.2MM Ποιότητα HDG σκαλωσιάς ατσάλινη δακτυλοκόλληση για τη μηχανική σήραγγας
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Τεχνισμός κλειδώματος ασφαλούς σκαλωσιάς με τυποποιημένη κλειδαριά
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
48.3mm Υψηλή χωρητικότητα φορτίου Q355 RingLock Standard Ledger για την κατασκευή
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |


