Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ q235 steel ringlock system ] αγώνας 268 προϊόντα.
Q235 Ατσάλινη Ρίγκλοκ Ράτσαφ Η σωστή επιλογή για την αρχιτεκτονική
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 χάλυβας |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Q235 Σύστημα ατσάλινου δακτυλίσματος σχεδιασμένο για εφαρμογές αρχιτεκτονικής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 χάλυβας |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Q235 Ατσάλινη κυκλική σκαλωσιά βιομηχανική κυκλική δομή
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Q235 Χάλυβα Ringlock Ledger Sturdy Ringlock System Scaffolding για ταχεία σκηνική
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ελαφρύ 2.75mm πάχος Q235 Χάλυβα Ringlock Ledger Για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Υλικό: | χάλυβας Q235 |
OEM ODM Μέταλλα δακτυλικών εξαρτημάτων Q235 Σιδηρουργικό σύστημα σκαλωμάτων δακτυλικής κλειδαριάς
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, |
|---|---|
| Συστατικά: | Βόρειες, οριζόντιες, διαγώνιες, λογιστικά βιβλία, ροζέτες, αγκυροβολίες, πίνακες βάσης |
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, κτίρια, γέφυρες, σήραγγες κλπ. |
Βιομηχανικό σύστημα ατσάλινου κυλίνδρου Q235 Ραβδώματα Ζεστό βύθιση Ζαλβανισμένα για ασφαλή οικοδομικά έργα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Πολυδιάστατη Q235 Steel Ringlock Board Κράτη 1M Ζεστή Ζαλβάνωση για σκαλωσιά
| Τύπος σύνδεσης: | Πιν/Σπιγκό |
|---|---|
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
| Διαχωρισμός λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-2.5m |
Q235 Συστήματα σκαλωμάτων από χάλυβα για έργα υποδομής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
Ζεστό βύθιση γαλβανισμένο Q235 ατσάλινο σύστημα δακτυλοκόλλησης σκαλωμάτων για γρήγορη
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Εγγύηση: | 2 έτη |


