Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ q235 steel scaffold coupler system ] αγώνας 190 προϊόντα.
Ροζέτα διαχωρισμού κυκλώματος Q355 Χάλυβα 3,0 mm Ζεστή γαλβανισμένη ροζέτα για ελαφριά κατασκευή
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Υλικό: | χάλυβας Q235 |
Εμπορικό Q355 Steel Ringlock Standard με μακροχρόνια θερμότατη γαλβανική επίστρωση και μήκος μητρώου 0,73m-3,07m σκαλωσιά
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Υλικό: | χάλυβας Q235 |
2m Ringlock Diagonal Brace Ανθεκτικός στη διάβρωση Ζεστός γαλβανισμένος χάλυβας Q355
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Υψηλής ποιότητας Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένο RingLock Ραβδώματα Σιδηροδρομικά Κτίρια Ραβδώματα Σύστημα
| Features: | High Strength, Durable |
|---|---|
| Application scenarios: | Architecture |
| Surface Treatment: | Hot-dip Galvanized |
Κίνα OEM ODM Σφήνα Μεταλλική Σκαλωσιά Κατασκευαστής Δακτυλίου Σύστημα Rosset Τυπική Τιμή
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Υλικό: | Q355 Χάλυβας |
EN12810 Πιστοποιημένο σύστημα σκαλωσίων με κυκλική κλειδαριά από χάλυβα Q235 Q355
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Πολυδιάστατο σύστημα σκαλωμάτων με διάμετρο σωλήνα 48,3 mm και πάχος σωλήνα 3,0 mm
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Εργαλεία κατασκευής Ζυγισμένο πολυδιάστατο σύστημα σκαλωσίων 6 δακτυλίων 3 M υψηλής ροζέτας
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Q235/Q355 Βιομηχανική Ζυγισμένη Σιδηρουργική Ρήχη Με Κλειδώματα Σκαφώσεων
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
Σωλήνας σκαλωσιάς Q235 γαλβανισμένος διαμέτρου 48,3mm για ευέλικτες εφαρμογές σκαλωσιάς
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |


