Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ ringlock scaffolding construction ] αγώνας 350 προϊόντα.
Q235 3*2M Ζεστή ζάχαρη Ζαλβανωμένο Ringlock Διαγώνιο Φυλάκιο για σύστημα σκαλωμάτων
| Tube Diameter: | 48.3mm |
|---|---|
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
| Υπηρεσία OEM: | Διαθέσιμο |
Προσαρμόσιμες σκαλωσιές Q235/Q345 Steel Ringlock System για τις συγκεκριμένες εφαρμογές σας
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Σταθερός και Ασφαλής Στυλός Q355 Διάμετρος 48mm Κολάρο Βάσης Σκαλωσιάς Ringlock
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Υλικό: | χάλυβας Q235 |
Προσαρμοσμένο μήκος Γαλβανισμένες πλάκες χάλυβα Χάλυβα σκαλωσιά πλάκες προσαρμόσιμες
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
Χάλυβας Χαλβανισμένο 4m Περπατητή επιφάνεια μεταλλική σκαλωσιά πλάκα σκαλωσιά πλατφόρμα σκαλωσιά
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Χρήση: | Σκαφόνες |
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
2026 Q355 Χάλυβα 3,2 mm Ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο κεφαλικό αγκυλωτήρας με κατασκευή Q235 Χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Υλικό: | χάλυβας Q235 |
Ζεστό βύθιση γαλβανισμένο σύστημα κυκλικής κλειδαριάς σκαλωσιάς για το σχεδιασμό βιομηχανικής αρχιτεκτονικής
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Surface Treatment: | Hot-dip Galvanized |
Σκανδαλώματα Ζεστά Ζαλβανισμένα Κλειδώματα Διάμετρος σωλήνα 48,3 mm
| Δυνατότητα: | Μεγάλη διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Κάθετη ρύθμιση: | ≤ ± 3° |
| Χρήση: | Κατασκευή |
Υψηλής χωρητικότητας φορτίου οριζόντια βιβλιοθήκη για προκατασκευασμένες σκαλωσιές
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Πολυσχιδές και κατασκευασμένες σκαλωσιές συστήματος κυκλικής κλειδαριάς με κάθετο πόλο Q355 χάλυβα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |


