Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ ringlock system construction projects ] αγώνας 331 προϊόντα.
Ανθεκτικές σκαλωσιές κάθετου συστήματος κυκλικής κλειδώσεως για αποτελεσματική κατασκευή
| Οριζόντια ρύθμιση: | ≤ ± 3° |
|---|---|
| Συστατικά: | Σημερινή, οριζόντια, διαγώνια, στήριξη, πλάκα βάσης, σκάλα, κλπ. |
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
Q235 Συστήματα σκαλωμάτων από χάλυβα για έργα υποδομής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένο σύστημα κυκλικής κλειδαριάς Ραβδώσεις Q235 Ατσάλι Αρχιτεκτονική Ραβδώσεις
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Σύστημα υλικών σκαλωσιάς Ringlock με το ανώτατο ύψος ≤30m και το μέγεθος 48.3mm
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
| Ανώτατο ύψος: | ≤30m |
Ελαστικές και επεκτάσιμες ράβδοι για την κατασκευή
| πρότυπο: | EN12810 & EN12811 |
|---|---|
| Ανώτατο ύψος: | ≤30m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Ενώσεις EN12810 διπλός-κλεισίματος υλικών σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock & ανώτατο ύψος ≤30m EN12811
| Safety Factor: | ≥4 |
|---|---|
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |
EN12810 EN12811 Τυποποιημένη ράβδο κυκλικής κλειδώματος Οριζόντια χωρητικότητα φορτίου ≥15KN
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Σκαλωσιά συστήματος Ringlock 15KN οριζόντιας χωρητικότητας φόρτωσης με 4 συντελεστές ασφαλείας και 2 χρόνια εγγύηση
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Ενώσεις: | Διπλός-κλείδωμα |
δύο ετών εξουσιοδότηση συστημάτων υλικών σκαλωσιάς παράγοντα ≥4 Ringlock ασφάλειας 48.3mm
| Vertical Adjustment: | ≤±3° |
|---|---|
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
| Warranty: | 2 Years |
Ζεστό βύθιση Ζαλβανισμένο σύστημα κυκλικής κλειδαριάς σκαλωσιάς για σκαλωσιάς Εργαλεία κατασκευής κτιρίων
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Εγγύηση: | 2 έτη |


