Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ ringlock system scaffolding accessories ] αγώνας 233 προϊόντα.
Κατασκευαστική πλατφόρμα δομοστασίου μεμονωμένης μορφής
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Σύστημα υλικών σκαλωσιάς Ringlock με το ανώτατο ύψος ≤30m και το μέγεθος 48.3mm
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
| Ανώτατο ύψος: | ≤30m |
Σταθερό Q355 3.2MM Ποιότητα HDG σκαλωσιάς ατσάλινη δακτυλοκόλληση για τη μηχανική σήραγγας
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
δύο ετών εξουσιοδότηση συστημάτων υλικών σκαλωσιάς παράγοντα ≥4 Ringlock ασφάλειας 48.3mm
| Vertical Adjustment: | ≤±3° |
|---|---|
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
| Warranty: | 2 Years |
EN12810 EN12811 Τυποποιημένη ράβδο κυκλικής κλειδώματος Οριζόντια χωρητικότητα φορτίου ≥15KN
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Q235/Q355 Υλικό σκαλωσιά Σκαλωσιά σε θερμό βύθισμα Ζυθοποιημένο Ringlock Standard Scaffolding System
| Μέθοδος συναρμολόγησης: | Γρήγορο κλείδωμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κτιρίων, κατασκευή γεφυρών, ναυπηγική βιομηχανία κλπ. |
| Τύπος συναρμολόγησης: | Γρήγορο κλείδωμα |
EN12810 Πιστοποιημένο σύστημα σκαλωσίων με κυκλική κλειδαριά από χάλυβα Q235 Q355
| Υλικό: | Q235, Q355 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα / Ζωγραφισμένα / HDG |
| Πάχος σωλήνων: | 20,75mm, 3,0mm, 3,2mm |
Ελαφριά πλακέτα σκαλωμάτων από αλουμίνιο με πολλαπλές εφαρμογές
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
|---|---|
| Τύπος: | Δίσκοι |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Προσφέροντας Πάνω Ringlock Ακατέργαστα Αλουμινίου για πώληση
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
Τεχνισμός κλειδώματος ασφαλούς σκαλωσιάς με τυποποιημένη κλειδαριά
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |


