Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 245n mm2 galvanized scaffold tube ] αγώνας 77 προϊόντα.
Δυνατότητα σωλήνα γαλβανισμένης σκαλωσίας και ανθεκτικότητα στη διάβρωση με αντοχή απόδοσης 245N/mm2
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Τύπος: | EN39 |
Ζεστοδαψασμένοι σωλήνες σκαλωμάτων Q235 για θαλάσσιες και παράκτιες εφαρμογές
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων Σκληρό και ανθεκτικό για διάφορες κατασκευαστικές ανάγκες
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Σταθερό γαλβανισμένο σωλήνα σκαλωμάτων 6,4 kg/m Δύψος 3,2 mm για ανθεκτική σκαλωσιά
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Κατασκευή γαλβανισμένων σωλήνων HDG για αντοχή
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας από χάλυβα Σκαλωσία Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Q355 Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων 48 σωλήνας και σύνδεσμος συμπίεσης σωλήνας σκαλωμάτων Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
EN39 Τύπος πρότυπης σκαλωσιάς με πάχος 3,2 mm για κατασκευές βαρέων έργων
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Δάχος: | 3.2mm |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσιάς EN39 με διάμετρο 48,3 mm και αντοχή σε έλξη 420N/mm2
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |


