Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 245n mm2 galvanized scaffold tube ] αγώνας 77 προϊόντα.
Q235 Δυνατότητα Γαλβανισμένες σωλήνες σκαλωμάτων 48.3mm EN39/BS1139 Σιδηροδρομικές σωλήνες
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
EN39 Τυποποιημένος τυπικός γαλβανισμένος σωλήνας σκαλωμάτων με επιμήκυνση 20%
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
EN39 Τυποποιημένος σωλήνας γαλβανισμένης χάλυβα για σκαλωσιά για κατασκευή σκαλωσμάτων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
Δυνατότητα τράβηξης Τυβλώματα σκαλωμάτων από γαλβανισμένο χάλυβα Πρότυπο EN39
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
42.4x48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με 3,2mm ισχυρή αντοχή / αντοχή απόδοσης
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
Υψηλής επιμήκυνσης ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο σωλήνα σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Τύπος: | EN39 |
EN39 Τυποποιημένα τυποποιημένα σωλήνες υποδομής 48.3mm Διαμέτρου 3.2mm 245N/mm2 Δυνατότητα απόδοσης
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
6.4kg/M Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων Αδύναμος και ελαφρύς για σκαλωσιά
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
σύστημα σκαλωμάτων 6,4kg/m Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με αντοχή απόδοσης 245N/mm2 Πρότυπο EN39
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |


