Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 48 3mm scaffold tubes ] αγώνας 144 προϊόντα.
Γαλβανισμένος HDG Σκαλωσιές Σωλήνας Κοίλοι Στρογγυλοί Χαλύβδινοι Σωλήνες Εργοστασιακή Άμεση Πώληση
| Ρυθμιζόμενο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ακτίνα κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Σκανδαλώματα Ζεστά Ζαλβανισμένα Κλειδώματα Διάμετρος σωλήνα 48,3 mm
| Δυνατότητα: | Μεγάλη διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Κάθετη ρύθμιση: | ≤ ± 3° |
| Χρήση: | Κατασκευή |
Ζυγισμένο μεταλλικό σωλήνα σκαλωμάτων 6m μήκος 245N/mm2 3,2 πάχος χάλυβα σωλήνα
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
| Δάχος: | 3.2mm |
Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων Δάχος 3,2 mm Πρότυπο EN39
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Δάχος: | 3.2mm |
Τρακτικός γαλβανισμένος σωλήνας σκαλωμάτων EN39 πιστοποιημένος για την κατασκευή ανθεκτικών σκαλωμάτων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Δυνατότητα σωλήνα γαλβανισμένης σκαλωσίας και ανθεκτικότητα στη διάβρωση με αντοχή απόδοσης 245N/mm2
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Τύπος: | EN39 |
Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων από χάλυβα 420N/mm2 ποιότητα 6,4kg/m βάρος
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Διάρκεια: | 6 μέτρα |
48 Ζεστό βάψιμο Ζυγισμένο Ράδιο Χάλυβα Σωλήνας Σταμπωμένο Ζυγισμένο Ράδιο Σωλήνας
| Διευθετήσιμο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
EN39 Τυποποιημένος σωλήνας γαλβανισμένης χάλυβα για σκαλωσιά για κατασκευή σκαλωσμάτων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |


