Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 48 3mm scaffold tubes ] αγώνας 144 προϊόντα.
48.3mm Σωλήνες σκαλωμάτων EN39 Πρότυπο για το σύστημα πλαισίου κατασκευής
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Τύπος: | EN39 |
48.3mm Σκανδαλώματα 6 μέτρων Ζυγισμένα σωλήνες χάλυβα Ανταλλακτικά ανθεκτικού μεταλλικού εξοπλισμού
| Προσαρμόσιμο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
EN39 Τυποποιημένα τυποποιημένα σωλήνες σκαλωμάτων 48,3 mm Διαμέτρηση 3,2 mm 245 N/mm2 Δυνατότητα απόδοσης
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
Συσκευές συστήματος σκαλωσίων Q235 BS1139 48.3mm/60.3mm/89mm Τυμφευμένος / Πίεστος Γαλβανισμένος Σύνδεσμος
| Τροποποιημένο: | 1000 |
|---|---|
| Ονομασία: | Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
Σταθερό γαλβανισμένο σωλήνα σκαλωμάτων 6,4 kg/m Δύψος 3,2 mm για ανθεκτική σκαλωσιά
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
EN39 Τυποποιημένος σωλήνας γαλβανισμένης σκαλωσιάς 48 για την κατασκευή κτιρίων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Τύπος: | EN39 |
3.2 mm πάχος Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων EN39 Σκαλωσίες
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Δυναμικότητα Ζυγισμένο χάλυβα σωλήνα σκαλωμάτων 48,3 mm OD 3,2 mm EN39 πρότυπο
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Δάχος: | 3.2mm |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας από χάλυβα Σκαλωσία Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
3.2mm Ζυγισμένος Σκανδάλος σωλήνας 48 ανθεκτικός και μακράς διάρκειας για την κατασκευή
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Δάχος: | 3.2mm |


