Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ building materials ringlock system scaffolding ] αγώνας 285 προϊόντα.
3M Q235 Ζεστό Ζαλβανωμένο Κλειδί Κλειδί Τυποποιημένης Υποδομής
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 20kN |
|---|---|
| Κύρια συστατικά: | Βόρειος, οριζόντιος, διαγώνιος σχοινίς, λογιστήριο, ροζέτα, κολάρο βάσης |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κτιρίων, κατασκευή γεφυρών, ναυπηγείο, υπεράκτια, βιομηχανική συντήρηση |
Q355 Τεχνουργήματα γκαλβανισμένων σκαλωσίων με ζεστό βύθισμα
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
48.3mm Υψηλή χωρητικότητα φορτίου Q355 RingLock Standard Ledger για την κατασκευή
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Κατασκευαστής σκαλωσίων Συσκευαστικά για το σύστημα ατσάλινου κλειδαριού 40HQ FOB Tianjin
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Σκηνές συναυλιών Προσαρμόστε 3M Υψηλή Ζεστή Βαλβανισμένη Ρινγκλοκ Ραββάσματα
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Q355 Καλή ποιότητα 0,5-3M Ringlock Standard Ledger Diagonal για την Αμερική
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Κατασκευή 40HQ Προσαρμόστε HDG Ringlock Ράβαλα Κίνα εργοστάσιο άμεσα
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Σκαφόνες για την αρχιτεκτονική
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Το σύστημα ζεστού βύθισης γαλβανισμένων σκαλωμάτων ολοκληρώνει τις κατασκευαστικές σας ανάγκες
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Ασφαλές και ανθεκτικό Ρήχο Ρήχο Ρήχο Ρήχο
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Εγγύηση: | 2 έτη |


