Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ building materials ringlock system scaffolding ] αγώνας 285 προϊόντα.
Q235/Q355 Υλικό Κύπελλο Κλειδώματος Ραβάδας Layher Ζεστό βυθισμένο Ζυγισμένο Σύστημα Ραβάδας Ringlock
| Assembly Method: | Quick Locking |
|---|---|
| Application: | Building Construction, Bridge Construction, Shipbuilding, etc. |
| Τύπος συναρμολόγησης: | Γρήγορο κλείδωμα |
Συστήματα σκαλωμάτων με κυκλική κλειδαριά, ελαφρύς βάρους, γαλβανισμένα 48,3 mm, 1,5 m
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Σκανδαλώματα ΓΙ πλάκες Μεταλλική ατσάλινη πλατφόρμα BS1139 Φαρμακευτική άμεση πλατφόρμα περπατήματος για οικοδομικά υλικά
| Τύπος: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |
Σύστημα υλικών σκαλωσιάς Ringlock με το ανώτατο ύψος ≤30m και το μέγεθος 48.3mm
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
| Ανώτατο ύψος: | ≤30m |
Οριζόντια ρύθμιση ≤±3° συστημάτων ≤30kg/m2 καθολικών Ringlock για τα προγράμματα δομών χάλυβα
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Joints: | Double-locking |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
3M Αλουμινίου Ringlock Standard σύστημα σκαλωμάτων για την κατασκευή
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
Σύστημα δακτυλοκόλλησης Σκηνοθέτηση σκαλωμάτων Χρωματισμένο χάλυβα Q235 2m Πρότυπο EN12811
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Συστήματα αδιάβροχων δακτυλικών κλειδαριών ανθεκτικών στη διάβρωση
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Βιομηχανική ατσάλινη δακτυλική δομή με πολυδιάστατα στοιχεία δακτυλοκόλλησης και πάχος σωλήνα 3,25 mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| ΥΛΟΔΟΣ: | Χάλυβα Q235 |
Σχεδιασμός δομής σκαλωμάτων Ringlock Σύνδεσμοι Ringlock υψηλής απόδοσης
| Δυνατότητα: | υψηλή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής αντοχής, ανθεκτικός |
| Υλικό: | χάλυβα |


