Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ building materials ringlock system scaffolding ] αγώνας 285 προϊόντα.
Χονδρική πώληση αγκυροβολιών Q235 Q355 συστήματος κυκλικής κλειδαριάς 30kg/m2 προς την Ευρώπη
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Ζεστά βουτηγμένα γαλβανισμένα Q235 εξαρτήματα αγκυροβολιών
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Τεχνολογία σήραγγας Τεχνική σήραγγας Τεχνική σήραγγας Τμήματα σκαλωμάτων Ταχεία αποστολή με συσκευασία
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Μονουλικές σκαλωσιές συστήματος κυκλικής κλειδαριάς για κατασκευές
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Βιομηχανικά καυσαερισμένα με ζεστό βύθιση
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
Hdg/Painted/Powder Coated Ringlock Steel Scaffolding Galvanized Ringlock System Heavy Duty Standard Ledger Brace (Σύστημα κυψελών από χάλυβα)
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
Ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο δακτυλιοειδές ελαφρύ σύστημα σκαλωμάτων
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
Ανθεκτικές σκαλωσιές συστήματος κυκλικής κλειδαριάς για σενάρια αρχιτεκτονικής
| Υλικό: | Q235 χάλυβας |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
Αρχιτεκτονική Σύστημα κυκλικής κλειδαριάς Ραβδώματα Q235 Χάλυβα Ζεστό Ζαλβωμένο
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Σκηνοθεσία συστήματος κυκλικής κλειδαριάς με χάλυβα Q235 για εφαρμογές αρχιτεκτονικής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |


