Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ china ringlock system scaffolding ] αγώνας 353 προϊόντα.
Q235 Σύστημα ατσάλινου δακτυλίσματος σχεδιασμένο για εφαρμογές αρχιτεκτονικής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 χάλυβας |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Οριζόντια ρύθμιση ≤±3° συστημάτων ≤30kg/m2 καθολικών Ringlock για τα προγράμματα δομών χάλυβα
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Joints: | Double-locking |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
δύο ετών εξουσιοδότηση συστημάτων υλικών σκαλωσιάς παράγοντα ≥4 Ringlock ασφάλειας 48.3mm
| Vertical Adjustment: | ≤±3° |
|---|---|
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
| Warranty: | 2 Years |
Σύστημα υλικών σκαλωσιάς Ringlock με το ανώτατο ύψος ≤30m και το μέγεθος 48.3mm
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
| Ανώτατο ύψος: | ≤30m |
EN12810 EN12811 Τυποποιημένη ράβδο κυκλικής κλειδώματος Οριζόντια χωρητικότητα φορτίου ≥15KN
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένη Ρήχη Κλειδί και ανθεκτική για την κατασκευή
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Q235 Σύστημα σύνδεσης σκαλωμάτων από χάλυβα με 2 για έργα υψηλού επιπέδου
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Κίνα Φαρμακοποιείο Q235 Q355 Τυποποιημένη πλατφόρμα κυκλωτικής κλειδαριάς προς πώληση
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Σταθερό Q355 3.2MM Ποιότητα HDG σκαλωσιάς ατσάλινη δακτυλοκόλληση για τη μηχανική σήραγγας
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Q235 Ατσάλινη Ρίγκλοκ Ράτσαφ Η σωστή επιλογή για την αρχιτεκτονική
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 χάλυβας |
| Εγγύηση: | 2 έτη |


