Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ efficiency scaffold coupler system ] αγώνας 182 προϊόντα.
EN74-1 Βρετανικοί κατασκευαστές συσσωρευτών από αργυρό χάλυβα για ασφαλή υποστήριξη κατασκευής
| Τύπος: | EN74-1 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
EN39 Τύπος πρότυπης σκαλωσιάς με πάχος 3,2 mm για κατασκευές βαρέων έργων
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Δάχος: | 3.2mm |
Σύστημα σκαλωσίων Πλατφόρμα πορείας Q195 Χάλυβα πλάκα μεταλλική επιφάνεια για το κτίριο
| Standard: | EN12811,BS1139 |
|---|---|
| Packaging: | Bulk, in tray |
| Material: | Q195.Q235.Q355B |
Χάλυβας Προγαλβανισμένη/Γαλβανισμένη εν θερμώ σανίδα σκαλωσιάς για κατασκευές και βιομηχανική χρήση
| Features: | High Strength, Durable |
|---|---|
| Edge: | Smooth |
| Packaging: | Container |
Πλατφόρμα προφυλακτισμένης σκαλωσιάς ανθεκτικός χάλυβας πλάκα Q235 μεταλλική πλάκα
| Πρότυπο: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Ατσάλι |
Καυτό βύθιση γαλβανισμένο Q235 σύστημα σκαλωμάτων ατσάλινου ζεύξης σύστημα δακτυλοκόλλησης σκαλωμάτων
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
Υψηλής αντοχής 48.3 mm διάμετρος Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Βάρος: | 6.4kg/m |
Εγκαταστάσεις για την αρχιτεκτονική από αλουμίνιο
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Βιομηχανική |
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Συστήματα δακτυλοκόλλησης Μηχανισμός σκαλωμάτων Δακτυλοκόλληση Δακτυλοκόλλησης Δακτυλοκόλλησης
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Q235 Ατσάλινες σκαλωσιές κυκλικής κλειδώσεως για προσαρμόσιμες κατασκευές
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |


