Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ efficiency scaffold coupler system ] αγώνας 182 προϊόντα.
Σθεναρά μεταλλικά σωλήνες σκαλωμάτων με ρυθμιζόμενα ύψη για ευπροσάρμοστες εφαρμογές
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Κατασκευή γαλβανισμένων σωλήνων HDG για αντοχή
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Αγορά σκαλωμάτων Χονδρική αγορά Σκαλωσμένων σωλήνων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
Γρήγορη συναρμολόγηση Ringlock Scaffolding Vertical Standard Allround Rosette Σύστημα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Εργοστάσιο Προσαρμοσμένο Χάλυβα Γαλβανισμένη σκαλωσιά πλάκα μεταλλικά περπατητές σανίδες
| Length: | 1.2m |
|---|---|
| Edge: | Smooth |
| Weight: | 7.5kg |
Κατασκευή Αλουμινίου Πεντάλ Ζυθοποιημένη Περπατητική Α scaffolding Μεταλλική Ατσάλινη πλάκα
| Επιφάνεια: | Προπυρσυσκευασμένο/πυρσυσκευασμένο σε ζεστό βάψιμο/πλαστικό ψεκασμού |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι |
| Χρήση: | Σκαφόνες |
Πυρήνες από χαλύβδινη πλάκα προσαρμοσμένη σε γκάλβανο πλακέτα σκαλωμάτων Bs1139 Έγκριση
| Πρότυπο: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |
Εργαλεία κατασκευής κτιριακών κατασκευών
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Συστήματα σκαλωμάτων με κυκλική κλειδαριά, ελαφρύς βάρους, γαλβανισμένα 48,3 mm, 1,5 m
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Διάμετρος 48,3mm 3m 6 Δαχτυλίδι σύστημα σκαλωμάτων κάθετη στήλη Ringlock Standard με σύνδεση
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |


