Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized q235 steel ringlock scaffolding ] αγώνας 266 προϊόντα.
Σκαφόνες για την αρχιτεκτονική
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
θερμή βύθιση γαλβανισμένο σύστημα κλειδαριού δαχτυλίδας Απόδοση σύστημα σύνδεσης σκαλωμάτων
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Σύστημα κυκλικής κλειδαριάς υψηλού φορτίου Ραβδώματα διάμετρος 48,3 mm Οριζόντια χωρητικότητα φορτίου ≥15KN
| Joints: | Double-locking |
|---|---|
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
| Weight: | ≤30kg/m2 |
Αγοράστε σκαλωσιά με σύστημα κυκλικής κλειδώσεως με μέγιστο ύψος ≤ 30m και πρότυπο EN12810 EN12811
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
Ασφαλείς και αξιόπιστοι συστατικά σκαλωμάτων
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Διπλή κλειδαριά αρθρώσεων Ringlock System Scaffolding Hot-dipping Galvanized με 2 χρόνια
| Material: | Q235 Steel |
|---|---|
| Joints: | Double-locking |
| Safety Factor: | ≥4 |
Υπόλοιπα αγκυροφραγίδας βάρος ≤ 30 kg/m2 Παράγοντας ασφάλειας ≥ 4 για ασφαλή κατασκευή
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |
Λύσεις για κτίρια χαμηλής συντήρησης Ατσάλι Q355 Ringlock O Ledgers από την Κίνα
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Πολυδιάστατα κατασκευαστικά εξαρτήματα SGS πιστοποιημένο Q235 Ringlock System Scaffolding Ledger
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Σύστημα Ringlock
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Λογαριασμός: | Q355 χάλυβας |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 20kN/m2 |


