Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized q235 steel ringlock scaffolding ] αγώνας 272 προϊόντα.
Σύστημα Ringlock
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Λογαριασμός: | Q355 χάλυβας |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 20kN/m2 |
Κατασκευαστική βασική 48.3mm Ringlock Standard με συντελεστή ασφάλειας ≥4
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Safety Factor: | ≥4 |
| Vertical Adjustment: | ≤±3° |
Προπαλβανισμένη πλάκα από χάλυβα με παλβανισμένη επεξεργασία επιφάνειας που προσφέρει προστασία από τη διάβρωση και υποστήριξη σε εργασίες κατασκευής
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Surfacetreatment: | Anti-slip / Painted / Galvanized |
| Product Type: | Thickness Of Scaffolding Pipe |
Παράγοντας ασφάλειας ≥4 ≤30kg/m2 Παράγοντας ασφάλειας ≥4 Παράγοντας ασφάλειας ≥4
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Πάχος Σκαλωσιών Σωλήνας 25mm 40mm Σκαλωσιών Πλατφόρμα Στρογγυλεμένη Τετράγωνη Άκρη Τύπος Ισχυρή Ανθεκτική Εργασία Σκαλωσιών Πλατφόρμα
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Application: | Scaffolding System |
| Installation Method: | Hook-on |
Πλάκα χάλυβα πλάτους 200mm έως 300mm με γάντζο, κατασκευασμένη από υλικό Q355B, παρέχοντας ανθεκτική στήριξη πλατφόρμας σκαλωσιάς
| Width: | 200mm - 300mm |
|---|---|
| Place Of Shipment: | China |
| Treatment: | Anti-corrosion |
Q235 Κατασκευαστής κυλίνδρων για σκαλωσιά διάμετρος σωλήνων σκαλωσιάς
| Αντοχή εφελκυσμού: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Αντιδοντικές γκάλβινες σανίδες από χάλυβα που προσφέρουν πάχος σωλήνα σκαλωμάτων που εξασφαλίζει αντοχή και προστασία από τη διάβρωση
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
|---|---|
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
| Durability: | Weather Resistant / Corrosion Resistant |
Μέγιστο ύψος ≤30m Λογαριασμός κυκλικής κλειδαριάς με κατακόρυφη χωρητικότητα φορτίου ≥45KN
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Οριζόντια χωρητικότητα φορτίων: | ≥15KN |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Ελαφρύ σύστημα κυκλικής κλειδαριάς σκαλωσιά ≤ 30kg/m2 Αποδοτική οριζόντια ρύθμιση
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |


