Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized scaffolding steel tube ] αγώνας 305 προϊόντα.
Q235 Ζυγισμένος συσσωρευτής ζεύξης σκαλωμάτων με πιστοποίηση ISO9001 - Αξιόπιστη απόδοση
| Ονομα: | συζευκτήρας σκαλωσιάς |
|---|---|
| Πακέτο: | Κουτί από χαρτόνι |
| Βάρος: | 1,2 KG |
48.3mm Διαμέτρου Ζυγισμένο Σκαφώδης σωλήνα 48 για την κατασκευή σκαφωμάτων
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
EN39 Τύπος πρότυπης σκαλωσιάς για κτίρια με διάμετρο 48,3 mm
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Τύπος: | EN39 |
Q235 3*2M Ζεστή ζάχαρη Ζαλβανωμένο Ringlock Διαγώνιο Φυλάκιο για σύστημα σκαλωμάτων
| Tube Diameter: | 48.3mm |
|---|---|
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
| Υπηρεσία OEM: | Διαθέσιμο |
BS 1139 Κατασκευή κτιρίων Σφυρηλατημένες λαβές σκαλωμάτων Σκαλωσόμενες λαβές ράβδους Σκαλωσόμενες
| Χρώμα: | Ασημένιο |
|---|---|
| Πακέτο: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
| Ονομασία: | Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς |
Σκηνοθεσία Κινητή πολυδιάθετη πλατφόρμα πύργου σκαλωμάτων από αλουμίνιο 6061-T6
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα: | Χάλυβας/Πλαστικό ψεκασμού |
| Ώρα άφιξης: | 10 - 15 |
42.4x48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με 3,2mm ισχυρή αντοχή / αντοχή απόδοσης
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
Ζυγισμένη Q235 1,5m EN12811 Σκανδάλη κλειδώματος με καρφί με γρήγορη συναρμολόγηση Μέγιστο ύψος 30m
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Εργοστάσιο Κατασκευής Ζυγισμένων Ράβδων Q355 2m EN12811
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Ζεστή Ζαλβάνωση Q235 3m 6 Ring Vertical W/Spigot Ringlock Scaffolding για Βιομηχανικά
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |


