Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized scaffolding steel tube ] αγώνας 305 προϊόντα.
Q195 Ζυγισμένος στρογγυλός φράχτης χάλυβα σωλήνας Ζυγισμένος σκαλωσιάς χάλυβα σωλήνα Gi σωλήνα
| Προσαρμόσιμο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
48 Ζεστό βάψιμο Ζυγισμένο Ράδιο Χάλυβα Σωλήνας Σταμπωμένο Ζυγισμένο Ράδιο Σωλήνας
| Διευθετήσιμο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
2026 Γαλβανισμένος εν θερμώ σιδερένιος στρογγυλός σωλήνας / Γαλβανισμένοι χαλύβδινοι σωλήνες ERW
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Πρότυπο: | EN39 |
| βάρος: | 6.4kg/m |
EN39 Τυπικός σωλήνας χάλυβα σκαλωμάτων 6,4 kg/M για την κατασκευαστική βιομηχανία
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
48.3mm Διαμέτρου Ράμφων Σιδηροειδές σωλήνα για το κτίριο Ράμφων Φραματισμού κατασκευής
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
3.2mm Ζυγισμένος Σκανδάλος σωλήνας 48 ανθεκτικός και μακράς διάρκειας για την κατασκευή
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Δάχος: | 3.2mm |
48 Τέλειος σωλήνας για εφαρμογές σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Κίνα Φαρμακοποιία Σκανδάλη καυτή πώληση 48.3 3.2mm Κατασκευή Q235 Ζυγισμένο σωλήνα χάλυβα
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Πρότυπο: | EN39 |
| Πάχος: | 3,2 χλστ |
6.4kg/M Αντίσταση στη διάβρωση Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων 48 Για το πρότυπο EN39
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |


