Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized scaffolding steel tube ] αγώνας 305 προϊόντα.
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας από χάλυβα Σκαλωσία Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με αντοχή 245N/Mm2 και αντοχή σε έλξη 420N/Mm2
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
Κατασκευή γαλβανισμένων σωλήνων HDG για αντοχή
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
3.2 mm πάχος Ζυγισμένο ατσάλινο σωλήνα σκαλωμάτων για βαριές κατασκευές
| βάρος: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
σύστημα σκαλωμάτων 6,4kg/m Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με αντοχή απόδοσης 245N/mm2 Πρότυπο EN39
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
2026 Ζυγισμένοι σωλήνες σκαλωμάτων από χάλυβα για μακροχρόνια αντοχή στην κατασκευή
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
Ζεστοδαψασμένοι σωλήνες σκαλωμάτων Q235 για θαλάσσιες και παράκτιες εφαρμογές
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
Αγορά σκαλωμάτων Χονδρική αγορά Σκαλωσμένων σωλήνων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
Σταθερό γαλβανισμένο σωλήνα σκαλωμάτων 6,4 kg/m Δύψος 3,2 mm για ανθεκτική σκαλωσιά
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με αντοχή απόδοσης 245N/mm2 για ανάγκες σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |


