Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized scaffolding steel tube ] αγώνας 305 προϊόντα.
Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων από χάλυβα 420N/mm2 ποιότητα 6,4kg/m βάρος
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Διάρκεια: | 6 μέτρα |
Ιαπωνικά εξαρτήματα σκαλωμάτων Υψηλή αντοχή για την αποτελεσματικότητα της κατασκευής
| Ονομασία: | Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς |
|---|---|
| Πακέτο: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
| Τροποποιημένο: | 1000 |
48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων Σκληρό και ανθεκτικό για διάφορες κατασκευαστικές ανάγκες
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Q235 Σκαλωσιές Σωλήνες Γαλβανισμένοι Και Εξαρτήματα Σωλήνας Εν θερμώ Γαλβανισμένος Χάλυβας Ορθογώνιοι Σωλήνες
| Ρυθμιζόμενο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ακτίνα κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Ελαφρύ για διαμορφώσεις σκαλωμάτων
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | υψηλή |
| Εύκολο στη συναρμολόγηση: | - Ναι, ναι. |
6.4kg/m Ζυγισμένο μεταλλικό σωλήνα σκαλωμάτων με 420N/mm2 σωλήνα χάλυβα πάχους 3,2
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Εξαιρετικό. |
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
Ζυγισμένο μεταλλικό σωλήνα σκαλωμάτων 6m μήκος 245N/mm2 3,2 πάχος χάλυβα σωλήνα
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
| Δάχος: | 3.2mm |
Η τελική λύση για τις χάλυβα δομές διπλή σφίξιμο
| Ονομα: | συζευκτήρας σκαλωσιάς |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή Αντοχή |
| Υλικό: | Ατσάλι |
2026 Φαρμακείο Προσαρμοσμένο Χάλυβα Ζαλβανισμένες σκαλωσιές Πλακέτες μεταλλικών περπατητών
| Μήκος: | 1,2μ |
|---|---|
| Ακρη: | Λείος |
| βάρος: | 7,5 κιλά |
Περφορέ Πλακέτα Σκαλωσιάς από Γαλβανισμένο Χάλυβα Κατασκευής, Προσαρμοσμένη, Έγκριση Bs1139
| Πρότυπο: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |


