Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized scaffolding steel tube ] αγώνας 305 προϊόντα.
Q235 Γαλβανισμένο Ρυθμιζόμενο Γρύλο Βάσης Σκαλωσιάς για Σύστημα Δίσκου και Σύστημα Στήριξης
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Αντοχή στη διάβρωση: | Ναί |
Συμπλέκτης σκαλωμάτων από χάλυβα σύμφωνα με το πρότυπο EN74-1 για βαριές κατασκευές
| Ειδικότητα: | Υψηλή αντοχή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
| Ονομασία: | Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς |
Προδιαγραφές κατασκευής γαλβανισμένων σωλήνων σκαλωμάτων γαλβανισμένων σωλήνων σκαλωμάτων
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
Πιστοποιημένος ISO9001 και ανθεκτικός σύνδεσμος σκαλωμάτων για την κατασκευή - κατασκευασμένος από χάλυβα
| Size: | 48mm |
|---|---|
| Type: | Right Angle |
| Color: | Silver |
Συμπλέκτης σκαλωμάτων από ανοξείδωτο χάλυβα - 1,2 κιλά Ανθεκτικός στη διάβρωση
| Surface Treatment: | Galvanized |
|---|---|
| Package: | Carton Box |
| Material: | Steel |
Q235 Κατασκευαστής κυλίνδρων για σκαλωσιά διάμετρος σωλήνων σκαλωσιάς
| Αντοχή εφελκυσμού: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Η κατασκευή χρειάζεται ρυθμιζόμενο ζεύγος σκαλωμάτων για ευέλικτες λύσεις οικοδομής
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Βάρος: | 1.2kg |
| Τύπος: | EN74-1 |
Ασημένιο Σύνδεσμο σκαλωμάτων υψηλής ποιότητας σύμφωνα με το πρότυπο EN74-1
| Ονομασία: | Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO9001 |
| Μέγεθος: | 48 χιλιοστά |
Υψηλής απόδοσης σωλήνας σκαλωμάτων 48.3 mm Διαμέτρου γαλβανισμένο σωλήνα σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Συμπλέκτης σκαλωμάτων κατασκευής με ασημένιο υψηλής αντοχής για βιομηχανικά
| Πακέτο: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβα |
| Τύπος: | EN74-1 |


