Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized steel ringlock system scaffolding ] αγώνας 316 προϊόντα.
OEM China Scaffolding Factory Ζεστή ζάλη Ζαλβανισμένες σκαλωσιές Τμήματα Q355 Ringlock Standard
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Εύκολη ρύθμιση HDG Q355/Q235 Σύστημα σκαλωμάτων κυκλικής κλειδαριάς για κτίρια
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Σύντομη στύση Κατασκευαστικό χώρο Εργασιακό πλαίσιο Υποστήριξη Ringlock σύστημα
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Διαγώνιο στήριγμα / λογιστικό βιβλίο / Πρότυπο σύστημα δακτυλικής κλειδαριάς για την κατασκευή
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Κατασκευαστική βασική 48.3mm Ringlock Standard με συντελεστή ασφάλειας ≥4
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Safety Factor: | ≥4 |
| Vertical Adjustment: | ≤±3° |
Υπόλοιπα αγκυροφραγίδας βάρος ≤ 30 kg/m2 Παράγοντας ασφάλειας ≥ 4 για ασφαλή κατασκευή
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |
Σκαλωσιές Στερεάς Δομής Μέθοδος Εγκατάστασης με Γάντζο Πλάτος 200mm έως 300mm Ανθεκτική Πλατφόρμα για Κατασκευή και Επισκευή
| Materials: | Q195, Q235, Q355B |
|---|---|
| Place Of Shipment: | China |
| Application: | Scaffolding System |
Ασφαλείς και αξιόπιστοι συστατικά σκαλωμάτων
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Προσαρμοσμένη πλακέτα χάλυβα για τη βιομηχανία κατασκευών
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
| Χρήση: | Σκαφόνες |
Q235 Q355 Χάλυβας Ζεστό-βαμμένο Ζαλβανωμένο Πολυδιάστατο Ροζέτα Ράγκουλ Σκαφώδης
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |


